KDE BÝVAŤ NA CESTÁCH

11 MIRRORS DESIGN HOTEL*****, UKRAJINA – KYJEV

Hotel so 49 izbami, ktoré sú na jedenástich poschodiach, ma očaril a získal si ma od začiatku. Pred hlavným vchodom ma privítal elegantne nahodený pán, ktorý ma okamžite zbavil batožiny. Kým som sa stihla zaregistrovať, môj kufor odniesol do izby.

Majiteľ hotela Vitalij Kličko, brat svetoznámeho boxera Vladimira Klička, nechal zariaďovanie na odborníkov, ktorí sa inšpirovali najnovšími trendmi. Ide o mix jednoduchej elegancie a extravagantnosti. Interiér je síce luxusný, ale na mňa pôsobil chladne. Môžu za to silné a sýte farby, veľa doplnkov z kovu a kúsky nábytku zo skla. Na strane druhej oceňujem, že sa dizajnéri vyhrali s každým detailom. Mysleli aj na ženy, ktoré sa ráno líčia pri dennom svetle. Preto jedno zo zrkadiel nalepili priamo na stenu, medzi dvoma oknami a elegantne ho zakryli závesom.

Vybavenie a služby sú na špičkovej úrovni. V každej izbe je k dispozícii bohatý bar plný alkoholických nápojov. Izby pôsobia kontaktne a vzdušne. A to aj vďaka kúpeľni, ktorá je od spiacej časti oddelená presklenou stenou. Z vane alebo počas sprchovania tak môžu hostia pokojne sledovať televízor. Majitelia mysleli i na zamilovaných, pre ktorých nachystali škatuľu lásky. Nájdu v nej napríklad vibrátor, kondómy, škrabošku či iné hračky.

Kuchári v reštaurácii varia najmä európske jedlá. Je na prvom poschodí a cez recepciu majú hostia výhľad priamo na ulicu.

plus

  • úslužný a pozorný personál
  • kúpeľňa oddelená od izby presklenou stenou
  • bohatá ponuka baru na izbe

www.11mirrors-hotel.com

 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com