KDE BÝVAŤ NA CESTÁCH

HOTEL CUBO****, SLOVINSKO – ĽUBĽANA

Dizajnový hotel otvorili v roku 2011 a patrí medzi najlepšie v meste. Už zvonka na mňa zapôsobil nielen tým, že je v samotnom centre slovinskej metropoly. Z hotela je blízko do divadla, na hrad, ale aj do ulíc, ktoré sú plné obchodov, barov a reštaurácií. Výnimočnú atmosféru mu dodáva i to, že sídli v pôsobivej budove z roku 1930.

Zariadenie izby vo svetlých farbách akoby znásobovalo čistotu. Izby sú síce malé, ale nič v nich nechýba. Dokonca v cene je desaťminútový hovor z pevnej siete v rámci Európskej únie. Hoci v čase môjho pobytu bol hotel plný hostí, mala som pocit, že som v ňom sama. Cez steny nebolo počuť ani hlások od susedov. Hostia, ktorí majú izby situované na ulicu, si môžu z okna vychutnať pohľad na Ľubľanský hrad. Tá moja bola orientovaná do dvora, ale mala som v nej o to väčší pokoj.

V hotelovej reštaurácii na prvom poschodí boli mimoriadne priateľské a pozorné čašníčky. Nielen so mnou, ale takmer s každým hosťom pri raňajkách prehodili pár slov. Keď som sa pýtala na recept priamo v reštaurácii upečeného müsli, o chvíľu som mala na stole recept. Okrem toho si zapamätali, čo ktorý hosť pije k raňajkám a keď ma videli prichádzať, už automaticky servírovali moje obľúbené kapučíno na stôl. Takéto detaily na mňa urobili ten najlepší dojem.

V modernom mestskom hoteli je celkovo 26 izieb, nechýba v ňom ani fitness centrum, ktoré je pre hostí zdarma.

plus 

  • hotel v samotnom centre mesta
  • v cene ubytovania 10-minútový hovor z pevnej linky do štátov EÚ
  • priateľský personál

www.hotelcubo.com

 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com