KDE BÝVAŤ NA CESTÁCH

HOTEL KAMPA ****, ČR – PRAHA

V historickom centre Prahy, len približne 10 minút peši od Karlovho mosta, to historickou atmosférou žije aj na adrese Všehrdova 16. Rytieri, zbrojnoši a mušketieri vítajú hostí už na recepcii hotela.

V podobnom starodávnom duchu sa to nesie aj na izbách, ktoré sú zariadené komfortne a vkusne. Nevýhodou v čase letných horúčav je, že nie sú klimatizované z dôvodu historickej hodnoty budovy a ochrany pamiatkarov. Milá pozornosť na izbe, tanier s čerstvým ovocím, dáva môjmu hodnoteniu bod navyše. Okrem toho som si mohla urobiť čaj či kávu, keďže na stolíku bola rýchlovarná kanvica aj s príslušenstvom.

Hotel som si zvolila aj z dôvodu, že je v priamom susedstve parku Kampa, kde som si každé ráno mohla zabehať. A nebola som jediná. Nielen v tomto parku, ale aj na nábreží Vltavy to každé ráno žilo športovým duchom.

Na raňajky som sa každé ráno tešila. A to nielen preto, že švédske stoly boli v hotelovej reštaurácii skutočne bohaté a každý si mal z čoho vybrať. Druhý dôvod bol, že som svoj deň začala za zvukov príjemnej klavírnej muziky.

plus

  • z hotela je blízko k všetkým historickým pamiatkam, keďže sa nachádza v pražskej Malej Strane
  • rýchlovarná kanvica s príslušenstvom na izbe
  • bohatá ponuka švédskych stolov na raňajkách

minus

  • izby nie sú klimatizované

www.hotelkampa.cz

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com