KDE BÝVAŤ NA CESTÁCH

HOTEL NEUTOR****, RAKÚSKO – SALZBURG

Zohnať voľný hotel v Salzburgu počas leta a navyše v čase konania hudobného festivalu, je priam nadľudský výkon. Hotel Neutor sa síce prezentuje štyrmi hviezdičkami, avšak podľa toho čo ponúka, by si podľa mňa pokojne vystačil aj s troma. Tvoria ho dve budovy, ktoré oddeľuje rušná ulica.

Hoci ponúka bezplatné wi-fi pripojenie, v izbe, ktorú som dostala, bolo len veľmi slabé. Malá miestnosť bola stroho až neútulne zariadená. Jednou z vecí, ktorá tam chýbala, bola chladnička. Kúpeľňa s bielym obkladom na mňa pôsobila priam nemocničným dojmom. Navyše bol v nej taký tesný sprchovací kút, že hosť čo i len s miernou nadváhou by mal iste problém sa osprchovať. Vybavenie ubytovacej časti nebolo teda nič moc, na strane druhej tam bolo aspoň čisto.

Ďalším plusom bol milý a ochotný personál. A to nielen pracovníci na recepcii, ale aj obsluha na raňajkách. Ponuka jedál nebola široká, ale dali sa vybrať slané aj sladké varianty. Údený losos, syry, vajcia, ovocie, zelenina či ovsené vločky a jogurty. Keď je pekne, hostia môžu raňajkovať či popíjať kávu na terase a nemusia sedieť vnútri reštaurácie.

Výhodou hotela je, že sa nachádza takmer v samotnom srdci Salzburgu, odkiaľ je všade blízko.

plus

  • bohatá ponuka studeného bufetu na raňajky

minus

  • slabé wifi pripojenie na izbe
  • žiadna chladnička na izbe
  • úzky sprchový kút

www.neutor.com

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com