Naj z ...

NAJ Z NAJVÄČŠIEHO ZÁBAVNÉHO PARKU V RAKÚSKU

Adrenalín na minútu

Stačí ísť približne hodinku z Bratislavy smerom na juhozápad a o zábavu nikto nebude mať núdzu. Family park v dedinke St. Margarethen je na to, aby sa deti preniesli do rozprávky, tínedžeri vybláznili a dospelí aspoň na pár hodín zabudli na starosti a hodili za hlavu stres. Naozaj to funguje.

Moja odvaha, čo sa týka kolotočov, nepozná hraníc. No mladšiu sestru na niektoré atrakcie dlhšie prehováram. Keď naberie odvahu, vo výškach sa potom tešíme ako malé. Len čo nás horská dráha vynáša nahor, potom sa zas vagón rúti prudko dole a po ľavotočivej zákrute mám pocit, že to je posledná sekunda môjho života, stojíme. V tom najlepšom. Celá jazda trvá minútu. Máli sa mi, a tak po vystúpení sa opäť staviam na koniec radu. Nikto sa teda nemusí báť, že by jazdu jeho žalúdok nezvládol.

Areál má štyri časti a kolotoče v nich sú viac – menej rozdelené podľa hladiny adrenalínu, ktorú návštevníci zažívajú. Family park ale nie je len o kolotočoch. Nechýbajú rozprávkoví hrdinovia, chalúpky z animovaných príbehov a stánky s občerstvením. Ak sa obávate, že si so sortimentu fastfoodu a skromných šalátov nevyberiete, pribaľte si svoju stravu. Miest na piknik či obed v drevených tavernách je dosť. Okrem toho sú k dispozícii aj fontány s pitnou vodou, z ktorých si vodu zdarma naberiete do fliaš. Kto chce túto zábavu zažiť ešte tento rok, nech sa poponáhľa.

Areál zábavy a hier je otvorený do 26. októbra 2018.

 

Previous Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com