KDE BÝVAŤ NA CESTÁCH

WELLNESS HOTEL CHOPOK****, SR – JASNÁ

Hotel som zvolila preto, lebo o ňom turisti, ktorí ho vyskúšali, tvrdia, že je jedno z najlepších ubytovacích zariadení v regióne Liptovského Mikuláša. Svedčí o tom nielen prvenstvo v hodnotení renomovaného cestovateľského bedekra TripAdvisor, ale aj hodnotenie TREND TOP hotely a reštaurácie za roky 2012, 2013, 2014 a 2015. Vybrala som sa tam počas joga víkendu, ktorý viedol Fredy Ayisi. Nie je to ale jediná zaujímavá akcia, ktorú v ňom organizujú. V ponuke je napríklad fit pobyt so Zorou Czoborovou alebo stretnutie s koučom životného štýlu Jánom Hubinským.

Cítila som sa tam od prvého momentu pohodlne. Izba bola priestranná a útulne zariadená. Vždy ocením, ak mám k dispozícii župan a papuče. V tomto prípade o to viac, keďže som do wellness centra mohla v župane prebehnúť už z izby. Oddychové zóny so saunami sú v hoteli hneď dve. Keďže pôvodný zámer majiteľov bol orientovať sa najmä na rodinnú klientelu, jedna je určená prioritne pre rodiny s deťmi a druhá pre dospelých. Fitness centrum hostia využívajú kedykoľvek. Keď som mala chuť skoro ráno si zabehať na bežiacom páse, moderne zariadené „fitko“ som jednoducho otvorila hotelovou kartou. Vo wellness častiach sú na chodbách neustále k dispozícii nápoje, čaje či niečo drobné pod zub.

Väčšina hostí uprednostňuje polpenziu. Zvolila som túto možnosť aj ja. Raňajkové menu bolo bohaté a servírované vo forme bufetových stolov. Napoludnie kuchár pre hostí v rámci polpenzie grátis uvaril polievku. Večera je v hoteli podávaná vo forme štvorchodového menu, ktoré som si vybrala už pri raňajkách. Okrem toho je k dispozícii aj šalátový bufet. Hotel myslí i na celiatikov, a tak 90 percent jedál varí prevažne z bezlepkových surovín. 

plus

  • papuče a župan na každej izbe
  • dve wellness centrá
  • fitnes centrum otvorené nonstop
  • varia aj pre celiatikov

www.hotelchopok.sk

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com